Kto vás bude sprevádzať
a čo vás čaká

Pokoj nenájdete nikde, ak ho nemáte v sebe.

Tak ho poďme spolu objaviť.

Emília Jányová Lopušníková

Život ženy a ženy manažérky ma naučil robiť rozhodnutia. A tiež znášať dôsledky. Tieto rozhodnutia často menili životy iných a tiež ten môj. Rozhodnutie často blokuje strach, neistota , prílišná zodpovednosť.

Spätne vnímam obdobie, kedy som sa buď nevedela rozhodnúť alebo som rozhodovala veľmi rýchlo. Životné skúsenosti na naučili rozhodovať uvážlivo a počúvať samú seba.

Dopriať si čas a miesto na správne rozhodnutie, ktoré bude základom žiadúcej zmeny, nemusí byť pre vás nedosiahnuteľné. Často potrebujeme iba sprievodcu. Dnes sú to kvalifikovaní mentori, poradcovia, kouči, psychológovia. Vedia nás vypočuť, usmerniť. Ale existuje spôsob…..

Z vlastných skúseností viem, že k želanému cieľu sa dá prísť. Sny a túžby môžu byť realitou, v živote môžeme robiť to, po čom srdce túži. Na takéto rozhodnutie je potrebné nájsť si čas sám so sebou alebo aj s tichým sprievodcom na ceste Ticha, ktoré ponúkne množstvo odpovedí.

Bude mi cťou byť vaším sprievodcom.

 

Čo ponúka Kurz ticha

Čas pre seba

Psychológovia odporúčajú nájsť si svoje miesto. Ak sa to zdá nemožné, lebo byt, či dom je malý, treba využiť prírodu. Tam je miesta pre každého dosť. Našťastie nie sme z cukru, neroztopíme sa, nie sme z vody, nezamrzneme. A urobiť niečo pre seba, znamená aj prechádzku v prírode – potichu, aby ste počuli svoje úprimné JA.

7 zastavení na Chodníku ticha

Chodník Ticha nie je v úplnej izolácii a to preto, aby čo najviac pripomínal bežné prostredie. Také ako si viete nájsť sami. Na prvýkrát vám budem sprievodcom na ceste tichom do duše. Pomôžem vám vytvoriť čas pre vás. Pretože na tomto chodníku nás čaká 7 zastavení, ktoré budú iba o vás.

Zbaliť batoh a vykročiť

Potrebujete sa pohodlne obuť a obliecť podľa počasia. Vziať si vodu, pre prípad potreby pršiplášť a veci, ktoré osobne potrebujete. O obed sa postarám ja. Na jednom zo zastavení si môžete vybrať guláš alebo kapustnicu.

Čo vidíme, ovplyvňuje to, čo cítime. Čo cítime, môže ovplyvniť to, čo vidíme .....

Kurz inšpirovaný vlastnou skúsenosťou a súčasnou dobou.
Kurz, na ktorý môžete prísť opakovane, a vždy bude iný.

Potrebujete viac detailov?
Na toto sa môžete tešiť

Čo sa bude diať

- Na úvod zoznámenie.
- Zopár inštrukcií o tom ako budú prebiehať aktivity (v tichu), ktoré pomôžu premýšľať nad tým kam smerujeme, po čom túžime, za čo sme vďační.
- V tichu, počas chôdze a pri zastaveniach vytvoríme mysli priestor, aby sme si mohli utriediť informácie, aby sme sa pozreli na veci z iného uhla.
- Čas v tichu pomôže premyslieť budúce kroky, ak sa potrebujete pre niečo rozhodnúť. Pretože zmena nie je náročná, náročné je len rozhodnutie k zmene.
- Na záver sumarizácia zažitého (verbálna/slovná) pre ujasnenie-pochopenie-uistenie v sebe objaveného prostredníctvom aktivít.

Fakty v číslach

- 1 deň
- minimálne 6 hodín mlčania
- približne 17 km v nohách
- 7 zastavení
- 1 guláš alebo kapustnica
- milión otázok a myšlienok
- nespočítateľne veľa nádherných uvedomení

Máte na výber

- Absolvovať „len“ samotný kurz
- Objednať si kurz s krásnym ubytovaním v Banskej Štiavnici

Na objednávku

Kurz iba pre vás

Ste partia priateľov?

... a hľadáte zážitok, ktorý vás posunie ďalej? Vzájomné zdieľanie medzi ľuďmi, ktorí sa poznajú, vedie hlbšie do nášho podvedomia, dovoľuje objaviť viac

Ste kolegovia?

... a potrebujete utužiť kolektív, spoznať stránky členov vášho tímu, ktoré sa v práci len tak ľahko neprejavia? Často si vážime ľudí viac, keď nahliadneme do ich vnútra, objavíme aj iné prednosti, ako len tie pracovné.

Ste pár?

Poďte skúsiť trochu inú "tichú domácnosť" :-). V partnerských vzťahoch platí stonásobne viac, že treba začať u seba. Tak skúste - spolu, a predsa každý sám.

PRIHLÁŠKA

na Kurz ticha

Postup pri objednávaní kurzu

1. Vyplňte, prosím objednávku, jej kópia Vám príde automaticky aj do Vášho e-mailu.

2. Po odoslaní objednávky dostanete do mailu faktúru, ktorú  prosím uhraďte prevodom na účet. 

3. Pred konaním kurzu dostanete mailom podrobné inštrukcie, aby ste si kurz užili v maximálnej pohode. Pokiaľ máte otázky, niečo nie je jasné, sme pre Vás k dispozícii telefonicky +421 915 871 692, aj mailom na lopusnikova@alkp.sk.

Prihláška na Kurz ticha
Cena kurzu: 99 eur za 1 osobu.
V prípade, že máte záujem o Kurz na objednávku (firemný tím, skupina, pár a pod.), napíšte, prosím, Vaše požiadavky do Poznámky
Obchodné podmienky nájdete TU a Zásady ochrany osobných údajov TU.